O nás | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hledat

O nás

Pomůžeme vám dosáhnout vaše fitness cíle

Víme, jak nepříjemné to je, když nezapnete své oblíbené kalhoty. Nebo když si v posilovně připadáte malý. Vždy zamrzí, když vám zdravotní problémy nedovolí dát ze sebe maximum. Naším cílem je pomoci vám cítit se dobře a být fit.

Vyrábíme doplňky výživy a potraviny, které vám pomohou dosáhnout vysněnou postavu, sportovní výkony a zdraví.

Samotné doplňky výživy za nikoho nezhubli nebo nenabrali svaly. Proto vám kromě prodeje našich produktů umíme odborně poradit is tréninkem a stravou a nasměrovat vás správným směrem k dosažení vašeho fitness cíle.

Produkty Neo Nutrition pomohly již více než 25 000 zákazníkům. Máme vlastní výrobu a všechny produkty zkoušíme nejprve na sobě. Díky tomu vždy dostanete ověřenou kvalitu.

Neo Nutrition logo

Náš příběh

Začátky (2010 - 2012)

Náš příběh začal, když jsem začal na střední škole cvičit. Byl jsem 50kg student a chtěl jsem nabrat svaly, abych byl silnější a vypadal lépe. Na drahé zahraniční doplňky výživy jsem neměl peníze.

Našel jsem však jednu českou značku, která měla výborné ceny. S kamarády jsme se poskládali na poštovné a doplňky jsme si objednali. Produkty byly dobré, ale na Slovensku je nikdo nepoznal. Proto jsem oslovil majitele, jestli nepřemýšlel o pobočce na Slovensku. Navrhl, že mi zboží může prodat se slevou a já bych ho nabízel zdejším zákazníkům.

Přesvědčil jsem společníka, rodiče mi půjčili peníze a spustili jsme prodej. Náš první sklad byl doma u rodičů. Na fotkách je větší dodávka zboží v obývacím pokoji. Objednávky jsem nejprve vyřizoval sám, když jsem se odpoledne vrátil ze školy. Po nástupu na VŠ mi s tím pomáhali rodiče, za což jim velmi děkuji. Bez nich by se to nepodařilo.

První sklad Neo Nutrition

Vznik vlastní značky (2013 - 2015)

Dodavatel nám postupem času snižoval slevy a ani prodeje nebyly podle jeho představ. To vedlo k vypovězení smlouvy o obchodním zastoupení. Měli jsme 3 měsíce výpovědní lhůty na to, abychom vymysleli, co dál.

Rozhodli jsme se vytvořit vlastní značku. Naučili jsme se hodně o materiálech, výrobě, hygieně a podobně. Po měsících příprav jsme spustili prodej doplňků výživy nu3tion.

První produkty značky nu3tion

Rozšiřování a stahování (2015 - 2018)

Všechno jsme museli rozjet velice rychle a proto některé věci nebyly zcela vyjasněny. Z toho vznikly neshody, které nakonec vyústily do změny v spolumajitelů firmy. Stále jsme se však rozvíjeli, přidávali nové produkty a vylepšovali web. Přestěhovali jsme se do nových prostor, abychom stíhali vyrábět.

Stará provozovna Neo Nutrition Nová provozovna Neo Nutrition

Sklad Neo Nutrition

Změna nu3tion na Neo Nutrition (2019)

Název nu3tion na první pohled působí šikovně. Ukázalo se však, že je snadné splést se při psaní nu3tion a když vyslovíme "nutrišn", tak málokomu napadne, že je ve slově číslovka. Navíc v zahraničí tento název vůbec nefunguje.

Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli značku změnit na Neo Nutrition. Spolu s názvem jsme změnili i obaly a design webu. Část názvu Neo pochází z mé přezdívky a je také v oficiálním názvu společnosti (Neo Group). Více o změně tady.

Nový dizajn Neo Nutrition

Zůstaňte v kontaktu

Facebook Instagram YouTube
Dostávejte info o novinkách a slevách